LUK Interiér – prodáváme kavárenský a restaurační nábytek, nábytek kancelářský,
lavice do čekáren a veřejných prostor, sedací nábytek pro sportovní haly a stadiony,
křesla a židle do divadel, kin, konferenčních sálů, lavice a židle do škol.

kancelářské židle

Doporučujeme
Kancelářská moderní otočná židle Belite. Kancelářské otočné židle Belite jsou vhodné do každé moderní kanceláře i domácnosti. Kancelářské otočné židle Belite jsou doplněny o konferenční kancelářské židle. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák kancelářské otočné židle Belite zajišťují komfort i pro nejnáročnějšího uživatele.
Stůl FLIB

V naší nabídce najdete ergonomické kancelářské židle, které byly pečlivě navrženy pro uživatele tak, aby minimalizovaly jakékoli pocity únavy a nepohodlí. Náš sortiment zahrnuje kancelářské židle s funkcemi, které splňují parametry ergonomických kancelářských židlí. Mezi tyto funkce patří nastavitelnost hloubky a sklonu sedáku, regulovatelný protitlak zádové opěry, bederní opěra, stavitelné područky a nastavení výšky sedáku kancelářské židle.

Náš sortiment ergonomických kancelářských židlí zahrnuje kvalitní židle, které zaručují zdravé sezení a dlouhodobou životnost. Nabízíme širokou škálu kancelářských židlí v moderním, nebo tradičním designu, možnost velkého výběru potahových látek a povrchových úprav. Jak správně vybrat ergonomickou kancelářskou židli se můžete dozvědět z našich článků, které se zabývají ergonomií kancelářských židlí.

 

Co je vlastně ergonomická kancelářská židle?


Termín ergonomická kancelářská židle je široce používán v celém odvětví kancelářských židli, a přesto, pokud se zeptáte výrobců a dodavatelů kancelářských židlí co je míněno ergonomickou kancelářskou židlí dostanete mnoho odlišných odpovědí a názorů. Pravdou je, že ergonomické kancelářské židle je opravdu jen pojem, vhodný termín, který má přízeň na trhu s kancelářskými židlemi. Ve slovníkové definici ergonomie je kladen důraz na slova jako produktivita, únava, účinnost, bezpečnost atd.

Takže, tady je definice ergonomie ve vztahu ke kancelářské židli. ´´Ergonomické kancelářské židle jsou kancelářské židle, které jsou pečlivě navrženy pro uživatele, aby mohli produktivně, efektivně a bezpečně pracovat bez pocitu únavy a nepohodlí.´´ Takže teď máme nějakou představu o tom, co ergonomická kancelářská židle potřebuje k dosažení označení jako ergonomická.

Zde uvádíme 5 základních funkcí, kterými by měla být ergonomická kancelářská židle vybavena: nastavení hloubky sedáku, stavitelná bederní opěra, stavitelné područky, nastavitelná výška sedáku, nastavitelná síla protitlaku zádové opěry. Pokud použijete výše uvedených kritérií při výběru nové ergonomické kancelářské židle, věříme že vám tato kancelářská židle poskytne mnoho let pohodlného sezení bez zdravotních problémů. Pro další článek pro vás připravujeme recenze některých vybraných kancelářských židlí.

 
Tel.: 775 957 820   E-mail: info@lukinterier.cz   LUK s.r.o., IČ: 25561464 - Návštěv celkem: 2243455
Webové stránky vytvořila a spravuje firma SOPHICS spol. s r.o., Zlín - © 2010/2013 - Doporučujeme