LUK Interiér – prodáváme kavárenský a restaurační nábytek, nábytek kancelářský,
lavice do čekáren a veřejných prostor, sedací nábytek pro sportovní haly a stadiony,
křesla a židle do divadel, kin, konferenčních sálů, lavice a židle do škol.

lavice do čekáren

Doporučujeme
Lavice Amigo – vhodná lavice zejména do čekáren ordinací a zdravotních středisek. Sedák s opěrou lavice jsou vyrobeny z polypropylenu, rám je kovový s povrchovou úpravou černá, nebo matná stříbrná.
Amigo

Lavice do čekáren, vstupních hal, recepcí, lobby, galerií

Dejte vaší čekárně, recepci, hale, loby nebo galerii moderní vzhled a pohodlné sezení s našimi lavicemi do čekáren. Naše moderní a designové lavice jsou navrženy tak, aby vypadali dobře v jakémkoli prostředí. Čisté linie křesel a lavic do čekáren dodají prostoru, který mohou opticky dělit. jedinečný vzhled.

Lavice do čekáren


Novinkou v našem sortimentu jsou lavice do čekárny Magnes. Tento modulární systém lavic je vhodný do prostorných hal úřadů, galerií, na školní chodbě, bance apod. Lavice Magnes se ideálně přizpůsobují prostoru a zvýrazňují jeho charakter. Lavice nabízí možnost vytváření jak otevřených, tak i uzavřených soustav. Tyto lavice do čekáren dovolí architektům a designérům uplatnit svou představivost v prostoru.

V naší nabídce najdete lavice do čekáren dvoumístné, třímístné, nebo pětimístné vyrobené z různých materiálů jako jsou dřevo, kov, plast. Čalounění si můžete zvolit látkové, koženkové nebo kožené. K lavicím do čekáren nabízíme též vhodné konferenční stolky.

 

Lavice do čekáren a veřejných prostor

Jak zařídit prostory čekáren?

Zvažujete-li nákup sedací lavice do čekárny či recepce zdravotnického zařízení, existuje několik zásadních kritérií, které byste měli mít na mysli.

1) Potřeby Vašich pacientů či klientů (délka čekací doby, jejich stáří apod.)
2) Jak esteticky zařadit lavice do čekárny, aby zůstaly funkční a pohodlné
3) Zhodnotit prostor tak, aby v něm bylo dostatek místa jak pro sezení, tak i pro pohyb osob
4) Snadná hygienická údržba a zatížení materiálů pro čalounění

Každé lékařské zařízení má svůj specifický provoz a rozdílné nároky na jeho vybavení a hygienické předpisy. Interiér zdravotnických zařízení a zvláště pak lavice do čekáren musí splňovat veškeré funkční nároky, ale i estetické potřeby zdravotnického personálu i pacientů. Důraz je kladen na odolnost vybavení, ergonomické tvary, dlouhou životnost, chemickou odolnost, snadnou udržovatelnost a manipulaci.

Měli byste také zvážit změny okolností či prostředí, jež mohou nastat. Lavice do čekáren jsou dlouhodobější investicí a při jejich nákupu mějte na mysli, potenciální stěhování do nové lokace. Je důležité vybrat si takový nábytek do čekárny, který se může rozrůstat a měnit společně s Vašimi potřebami.

Čekárny, recepce, chodby na úřadech či zdravotnických zařízení pomáhají klientovi utvořit první dojem z daného prostoru a proto je důležité se v nich cítit pohodlně a vítaný. To se netýká jen pohodlných lavic do čekáren, ale také dalších doplňků a použitých barev. Máte-li k dispozici dostatek místa je vhodné vybrat lavice, jejichž součástí je i odkládací stolek nebo je nabízen samostatně avšak ve shodném designu s lavicemi do čekáren. Na závěr Vám přejeme štastnou ruku při výběru a spokojenost Vaši i Vašich klientů.
 
Tel.: 775 957 820   E-mail: info@lukinterier.cz   LUK s.r.o., IČ: 25561464 - Návštěv celkem: 2243401
Webové stránky vytvořila a spravuje firma SOPHICS spol. s r.o., Zlín - © 2010/2013 - Doporučujeme